مزایای Horsilyte

اختصاصا برای اسب های مسابقه فرمول بندی شده و در طول تمرین، حمل و نقل ،شرایط استرس گرمایی استفاده می شود. به صورت سرنگ های 60 سی سی ارائه شده است و هر سرنگ معادل یک دز می باشد که منجر به سهولت در مصرف می شود. طعم مطبوعی دارد .حاوی رایحه سیب می باشد که منجر به خوش خوراکی آن می گردد. فرمول الکترولیت های آن کاملا متعادل شده. عصاره گیاهی موجود درآن عملکرد سم زدایی را تقویت می کند. وجود سدیم در محصول باعث تثبیت تعادل آب در بدن حیوان می گردد. وجود ویتامین سی و پتاسیم نقش بسزایی در فعالیت عضلانی اسب دارد

ضروری است هنگام مصرف این محصول آب تازه به اندازه کافی در اختیار حیوان قرار گیرد. زیرا مصرف الکترولیت به تنهایی منجر به جذب آب از رگ های خونی اطراف روده می گردد و علائم کم آبی بدتر شده.بنابراین مصرف آب به همراه الکترولیت بسیار مهم است.

نقش سدیم:

سدیم مقدار کل آب بدن را تنظیم می کند. بسیاری فرایند ها در مغز، دستگاه عصبی و ماهیچه ها وابسته به سدیم است. افزایش غلظت سدیم در خون منجر به حس تشنگی می گردد. کاهش غلظت سدیم در خون منجر به کاهش میزان آب ادرار می گردد.

نقش پتاسیم:

سطح کافی پتاسیم برای عملکرد سلول ها ضروری است. تنظیم ضربان قلب (کاهش یا افزایش غیر طبیعی پتاسیم منجر به آریتمی قلبی می گردد که در موارد شدید کشنده است) تنظیم فشار اسمزی بدن تنظم فعالیت عصب - عضله

نقش کلرید:

کلرید مهمترین یون منفی در مایعات سلولی و خون می باشد. کلر به تنظیم مایعات بدن کمک می کند. کلر در حالت عادی از طریق ادرار و عرق دفع می گردد. کلرید در متابولیسم انرژی در بدن نقش دارد. تنظیم اسید وباز بدن فعالیت ریوی به تعویض یون کلر با بی کربنات در طی تبادل اکسیژن و دی اکسید کربن وابسته است.

طریقه ی مصرف
0

یک عدد سرنگ 60 میلی لیتـری به حیــوان خورانـده شود و آب به میـزان کافـی در اختیـار حیـوان قـرار گیـرد.

Horsylite

تضمین شده برای ریکاوری انـواع اسب های تمرینـی ومسابقه ای

horsilyte

Horsilyte مکمل الکترولیت مورد علاقه اسب ها

الکترولیت ها انواعی از مواد معدنی هستند مثل سدیم، پتاسیم و کلراید که نه تنها در رفع کم آبی بدن مهم بوده بلکه در حفظ عملکردهای حیاتی بدن اسب نقش مهمی ایفا می کنند.

اسب ها در چه زمانی به الکترولیت ها نیاز دارند:

استـرس حمل و نقـل       .استـرس گرمـایـی        .فعـالیت شدیـد اسب        .هـرگاه اسب زیـاد عـرق کنـد.

مدیریت الکترولیت از دست رفته:

هنگامی که اسب تحت تمرین شدید بدنی قرار گیرد خصوصا در شرایـط آب و هوایـی گرم دچار تعریـق می شـود و آب و الکترولیت های بدن خود را از دست میدهد (اسب تحت فعالیت شدید بدنی تا 15 لیتر در ساعت عرق می کند). مصرف آب به تنهایی نمی توانـد تامین کننده الکترولیت های از دست رفته باشد و حتی منجر به رقیق شدن خون میگردد و در این شرایط میتوانیـد مکمـل های الکترولیت را برای اسب در نظر بگیرید. HORSILYTE با فرمولاسیون ویژه می تواند سهم عمده ای از عناصر مختلف بویژه مواد معدنی ضروری را جهت ترمیم برای حیوان فراهم سازد. این فرمول بندی دقیق تضمین می کند که عدم تعادل یاد شده تشدید نمی شود.

logo21

شرکت دارویی بهبوددام یزد

یزد، بلواردانشجو، کوچه 19 پلاک 141   کد پستی: 89167-53141
تلفن : 38260381 (035)   دورنگار:  38260383 (035)

 
   

 

   
   
0944523
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه قبل
کل بازدید
1533
875
5162
5162
15538
13044
944523

پیش بینی امروز
4800

0.36%
18.28%
3.20%
0.64%
1.09%
76.43%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):6
6 مهامانان

آی پی شما3.236.207.90