بلوط تخمیرشده

Fermented
Tannic acid

بلوط حاوی مقادیر متنابهی از اسید تانیک می باشد. خاصیت درمانی و ضد عفونی کنندگی اسید تانیک از قرون گذشته به اثبات رسیده است و به عنوان قوی ترین نگهدارنده طبیعی محسوب می شود. اسید تانیک دارای اثرات ضد التهابی در غشاء مخاطی دستگاه گوارش بوده و همچنین به دلیل ویژگی قابض بودن، منجر به بهبود ناهنجاری های گوارشی و برطرف نمودن علایم اسهال در طیور می‌گردد.

گیاهان علوفه ایی تخمیرشده

پری­بیوتیک
فیبر تخمیری
Lignin - Cellulose - Hemicellulose
متابولیت های تخمیری

دراثر فرآیند تخمیر اختصاصی شرکت P.G.E تاثیرات نامناسب فیبرگیاهان علوفه ای از بین می رود و علاوه بر افزایش قابلیت هضم فیبر (لیگنین، سلولز و همی سلولز) موجب آزادسازی کارتنوئیدها، مقادیر متنابهی آنزیم ها و مواد معدنی کمیاب و ضروری می شود. همچنین فرآیند تخمیر سبب ایجاد بو و طعم مناسب در خوراک طیور می شود.
از مزایای بارز تخمیر فیبر گیاهان علوفه ای بهبود وضعیت مخاط روده از طریق تحریک گابلت سل ها و درنتیجه افزایش ترشح موکوس در دستگاه گوارش می باشد و بدین ترتیب مانع از اتصال عوامل بیماری زا به مخاط دستگاه گوارش می گردد.

سویای تخمیر شده

پروبیوتیک
Lactobacillus reuteri
Pediococcus acidilactici
Lactobacillus brevis
پپتیدوگلیکان

سویای تخمیر شده(Fermented soybean meal )
در پروسه تخمیر، سویا به یک ماده ی به مراتب قابل هضم تر در دستگاه گوارش تبدیل میگردد (پپتیدهایی با زنجیر کوتاهتر) که این امر سبب افزایش ایمنی مخاطی و در نهایت افزایش ایمنی و افزایش مقاومت بدن در برابر بیماری ها می گردد. قابلیت هضم اسیدهای آمینه موجود در سویای تخمیر شده نسبت به سویای معمولی بالاتر می باشد

پروبیوتیک ( Probiotic )
با به کارگیری تکنیک برتر و انحصاری شرکت P.G.E باکتریهای تولید کننده اسید لاکتیک موجود درمحصول سالم و به تعداد کافی و موثر باقی می ماند. باکتریهای اسید لاکتیک موجب تنظیم فلور میکروبی دستگاه گوارش (بخصوص در مواقع وجود استرس ها، تغییرات جیره غذایی و هنگام استفاده از داروها)، کاهش تعداد باکتریهای پاتوژن، افزایش هضم و جذب مواد مغذی و در نهایت افزایش ایمنی می شوند..

دایجستامین

مکمل غذایی ویژه انواع طیور صد در صد ارگانیک

لزوم استفاده از ترکیبات گیاهی و طبیعی

استفاده از فرآورده های شیمیایی مانند آنتی بیوتیک ها و ضدکوکسیدیوزها در پرورش حیوانات بحث برانگیز و با محدودیت هایی روبه رو بوده است. منع مصرف آنتی بیوتیک های محرک رشد و گسترش مقاومت های آنتی بیوتیکی، لزوم استفاده از ترکیبات گیاهی و طبیعی را روز به روزبیشتر می نماید.
دایجستامین محصولی گیاهی و طبیعی براساس اصول طب هولیستیک (جامع نگر) می باشد. دایجستامین ترکیبی است منحصر به فرد که دانش فنی تولید آن دارای Patent جهانی بوده و انحصارا در اختیار شرکت P.G.E اتریش است. خطوط تولید این فرآورده شامل تانک های بی هوازی فرمانتاسیون نسل جدید با ظرفیت بیش از یک میلیون لیتر و سیستم های پیشرفته خشک کن (Advance Drying) است.

هورس ردیش

HRP
(Horseradish Peroxidase)
ITC
(Isothiocynate)
Myrosinase

خاصیت آنتی باکتریال، ضد قارچ و ضد کپک این گیاه به سبب مواد موثر ذیل می باشد:
آنزیم هورس ردیش پراکسیداز HRP
ایزوتیوسیانات Isothiocyanate
میروزیناز Myrosinase

سیستم آنزیمی پرکسید از نقش مهمی درحفاظت غشاء های مخاطی و کارکرد بهینه گلبول های سفید خون ایفا می کند. این سیستم با انجام واکنش های اکسیداسیونی به عنوان اولین ومهمترین خط دفاعی مجاری هوایی (Air Ways) عمل می کند و منجر به تولید متابولیت هایی با اثر ضد باکتریایی شده که می تواند در پیشگیری از بیماری های تنفسی موثر واقع گردد.

در دسترس بودن یون های ایزوتیوسیانات و عوامل اکسید کننده برای عملکرد هورس ردیش پراکسیداز در غشاءهای مخاطی ضروری می باشد که ترکیب باکتریهای اسید لاکتیک (به عنوان منبع تولید کنندهH2O2) و ریشه هورس ردیش(به عنوان گیاه حاوی ایزوتیوسیانات) در محصول دایجستامین، این نیاز را برای عملکرد بهینه سیستم پراکسیداز مرتفع می سازد.
طبق تحقیقات مختلف، ویژگی های ضد قارچی و ضد باکتری ایزوتیوسیانات موجود در هورس ردیش قابلیت استفاده از این گیاه را به عنوان مکمل خوراکی افزایش داده است. ایزوتیوسیانات می تواند با داشتن خصوصیات لیپوفیلیک و الکتروفیلیک از طریق مکانیسم های مختلف اثرات ضد میکروبی خود را اعمال کند.

آنزیم میروزیناز موجود در هورس ردیش با تاثیر آنزیم های گوارشی به صورت فعال درآمده و موجب افزایش اثر ایزوتیوسیانات در بدن موجود زنده می شود.

 

تاثیر عمومی محصول بر کلیه طیور
Digestamin
0

منحصر به فردترین عملکرد با هم افزایی مواد موثره گیاهی، پروبیوتیک و پری‌بیوتیک  *  خاصیت ضد میکروبی به واسطه وجود ایزوتیوسیانات و اسید تانیک    *    محرک رشد 100% گیاهی بدون ترکیبات شیمیایی و سنتتیک   *    تنظیم کننده فلور میکروبی دستگاه گوارش   *   بهبود عملکرد گله در شرایط استرس    *    مقاوم به حرارت و شرایط پلت شدن    *    پیشگیری از بیماری های تنفسی

 

 

تاثیر دایجستامین بر طیور مادر و تخمگذار
Digestamin
0

بهبود عملکرد تولید تخم مرغ   *    بهبود کیفیت هوای سالن    *    افزایش کیفیت تخم‌مرغ     *    کاهش مصرف خوراک

تاثیر دایجستامین بر طیور گوشتی
Digestamin
0

بهبود کیفیت هوای سالن و کاهش گازآمونیاک   *  بهبود ضریب تبدیل غذایی     *    افزایش وزن روزانه    *     کاهش تلفات

logo21

شرکت دارویی بهبوددام یزد

یزد، بلواردانشجو، کوچه 19 پلاک 141   کد پستی: 89167-53141
تلفن : 38260381 (035)   دورنگار:  38260383 (035)

 
   

 

   
   
1120232
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه قبل
کل بازدید
169
471
2153
2153
641
16753
1120232

پیش بینی امروز
168

76.24%
3.00%
18.73%
0.58%
0.51%
0.94%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):2
2 مهامانان

آی پی شما34.204.169.230