ویژگی های مکمل عمومی اسب FIT HORSE

fithorse350محصولات برنــد EQUIPERSE   با نـگاه به زیــرساخت های پـرورش اسب در ایران و استفاده از دانش روز دنیا در زمینه پرورش، بهداشت، دامپزشکی و تغذیه اسب طراحی، تولید و حمایت می شوند. استفاده از آخرین یافته ها در زمینه تغذیه اسب، توجه به کمبود برخی مواد معدنی و ویتامینی در مواد اولیه خوراک ناشی از کمبودهای خاک اقلیم ایران، توجه و به کار بردن آخرین رهیافت های علم دامپزشکی بالینی در جهت پیشگیری از بروز بیماری های متابولیکی تغذیه ای و سایر بیماری ها از جمله ویژگی های منحصر به فرد این برند می باشد.
EQUIPERSE دانش جهانی را با رویکردهای بومی در اختیار پرورش دهندگان قرار می دهد. سـاختار فرمولاسیون مکمل عمومی از مواد معدنی با بیشترین زیست فراهمی و یا کیلات های آلی، ویتامین های خالص از معتبرترین برندهای اروپا، اسیدهای آمینه، پروبیوتیک و پره بیوتیک با بیشترین تنوع گونه ها و خلوص، آنزیم ها با دامنه عملکرد وسیع، عصاره گیاهان دارویی و اشتها آورهای طبیعی، محرک های رشد، آنتی اکسیدان و ضد قارچ های معدنی و آلی، تشکیل شده است.

0

کره و مادیان

 

باعث افزایش کیفیت شیر مادیان و در نتیجه بهبود رشد و افزایش کارآیی سیستم ایمنی کره می شود. با توجه به انتقال ریز مغذی ها از مادیان به کره در زمان شیـردهی، امکان بـروز مشـکلات متابولیـکی، ضعف، احتمال عدم کارآیی سیستم ایمنی مادیان در زمان شیردهی بالا می باشـد. استفـاده از محصـول مکمــل عمـومـی FIT HORSEبـاعث ایجاد اطمینان خاطراز تغذیه بهینه ریز مغذی ها در کره و مادیان خواهد شد.

0

اسب های زیبایی

 

بدون سالم بودن درون، ظاهر یک اسب زیبا نخواهد بود. بدون شک درخشش پوست و سلامت سم در کنار براق بودن یال و دم از جمله عوامل تعیین کننده برای به خاطر سپردن زیبایی و ابهت اسب می باشد. تحقیقات اخیر نقش بالانس مناسب مواد ویتامینی و بخصوص معدنی را در حفظ سلامتی و درخشندگی پـوست و مـوی اسب تاییـد کـرده اند. مکمــل عمـومی با بهره گیری از 13ویتامین، 12مـاده معدنـی و 3 اسیـد آمینـه در کنـار سایـر افزودنی ها باعث ایجاد تفاوت چشمگیر در زیبایی ظاهری و سلامت درونی اسب شما خواهد شد.

0

اسب های تحت تمرین شدید و کورس


احتیاجات بالای انرژی، اهمیت مواد حد واسطه (کوآنزیم ها و کاتالیزورها) دراین گروه از اسب ها را دو چندان نموده است. بسیاری از ویتامین ها، مواد معدنی و افزودنی های بکار رفته درمحصول مکمل عمومی تنظیم کننده متابولیسم انرژی مواد مغذی بوده و تامین مقادیر مناسب از این مواد واسط باعث بهبود متابولیسم و افزایش دسترسی به انرژی آنی و مواد ریز مغذی خواهد بود. همچنین اسیدهای آمینه و مواد معدنی بکار رفته در این محصول کارکرد بهینه عضلات قلبی و اسکلتی را حمایت می کنند.

0

اسب های پرش و اسپرت

 

حفظ سلامت اندام حرکتی، جلوگیری از آسیب مفاصل و عضلات، حفظ کارکرد مناسب عضلات، افزایش تمرکز حیوان و سلامت سیستم عصبی، همچنین افزایـش انرژی قابل دسترس و قابل هضم برای اسب های رده پرش از مهم ترین جنبه های پرورش و تغذیه اسب های این رده می باشد. مکمل عمومی FIT HORSE با دارا بودن محتوای مناسب از ال - کارنیتین و منیزیوم در کنار سـایـر مـواد افزودنـی باعث افـزایش عملکـرد و پاسخ سریع عضلات می گردد.

مکمل عمومی اسب

بسته بندی در دو اندازه 1 کیلوگرمی و 5 کیلوگرمی

پروبیوتیک و پـره بیوتیک در جهت ایجــاد سلامت روده و جلوگیـری از انواع کولیک

فرمولاسیون ویـژه بـا رعایت
اثرات هم کوشی و هم افزایی
بین مواد مغذی مختلف

حمایت ازرشد وتوسعه صفحات
استخـوانــی و بهبـود عملکـرد
مفاصل و تاندون ها

استفاده از مواد اولیه 100 %
معتبـــر و تضمیــن کیفیــت
محصول و گارانتی کنترل کیفی

مواد گیاهان دارویی با تاکید
بر اثرات اشتهاآور و سلامت
بخشی، بهبود متابولیسم

مواد آرام کننده و تسکین دهنده
اسب درشرایط استرس مسابقات
حمل ونقل، زایش ویا آسیب های
وارده

حــاوی آنتــی اکسیــدان جهـت
افـزایش پایـداری محصــول و
همچنیـــن آنتی اکسیدان های
طبیعی برای سلامت اسب

افزایش قدرت وکارآیی سیستم
ایمنی در رده های مختلف اسب
و تسـریــع رونـد بهبـودی در
اسب های بیمار

طریقه مصرف

برای حصـول اطمینـان از بهتـریـن پاسخ و استفـاده صحیـح، مکمـل عمـومـی را حداقـــل دو وعده در روز با مقادیر پیشنهاد شده به صورت مخلوط با خوراک اسب مورد تغذیه قرار دهید. در صورت نیاز به مشورت با بخش پشتیبانی فنی و متخصصین شرکت تماس حاصل فرمایید. بعد از باز شدن پاکت یا سطل تا 2ماه مورد مصرف قرار گیرد. در محل خنک و به دور از نور آفتاب، رطوبت و حشرات موذی با تهویه مناسب نگهداری شود. توجه شود که در صورت مصرف خوراک صنعتی با این محصول کل سلنیوم دریافتی اسب در هر روز از 0/3 پی پی ام (PPM) تجاوز نکند.

logo21

شرکت دارویی بهبوددام یزد

یزد، بلواردانشجو، کوچه 19 پلاک 141   کد پستی: 89167-53141
تلفن : 38260381 (035)   دورنگار:  38260383 (035)

 
   

 

   
   
1120230
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه قبل
کل بازدید
168
471
2153
2153
639
16753
1120230

پیش بینی امروز
168

76.24%
3.00%
18.73%
0.58%
0.51%
0.94%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):3
3 مهامانان

آی پی شما34.204.169.230